S.W.A.T. Europe1400

Opis forum

Ogłoszenie

Tutaj możesz wpisać treść ogłoszenia.

#1 2010-07-26 19:02:14

 Saxoni

Użytkownik

Punktów :   

Podanie Saxoni

1. Nick w grze: Saxoni
2. Imię: Ludolf
3. Wiek: 26
4. Miasto, z którego pochodzi Twoja postać: Słupsk
5. Ilość punktów: 5555
6. Aktualny prestiż: 52
7. Urząd (jeśli piastujesz): Zakrystian
8. Dlaczego nasza gildia?: Aktywniejsza gildia niż Vip squad w ktorej poprzednio bylem, przyjazna atmosfera i niezły klimat
9. Coś o sobie: Poza E1400 gram w The-West, Monstergame i bawię się w wirtualne państwa (Królewstwo Wurstlandii), lubię klimat średniowieczny.

Offline

 

#2 2010-07-26 19:22:11

 Szamatin

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie Saxoni

Piszesz o aktywności gildii i miłej atmosferze..... jak dotąd nie udzielałeś się w grze. Nie mam pewności, że będziesz aktywnym graczem. Przekonaj mnie

Offline

 

#3 2010-07-26 22:22:07

 Saxoni

Użytkownik

Punktów :   

Re: Podanie Saxoni

Przepraaszam ale o forum dowiedzialem sie dopiero dzisiaj. A komunikacja przez PW w E1400 jest moim zdaniem beznadziejna, powinni dopracować to w kolejnej aktualizacji...

Wracając do mojej aktywności, ostatnio miewałem wyjazdy gdzie nie zawsze był dostęp do internetu więc stąd może wynika mój bierny udział.
Jako zakrystian posiadam umiejętność Błogosławieństwa (dodaje od 1 do 3 bonusu do prestiżu), po za tym z racji dodatkowych bonusów mogę tworzyć przyjęcia (dodają prestiż), mogę głosić kazania nienawiści które są dozwolone w mieście, moge wytwarzać listy odpustowe które usuwają dowody z konta danej osoby.

TYLKO jeśli komuś potrzebna jest pomoc, lub kogoś trzeba wyeliminować bądź komuś potrzebny jest jakiś produkt (mam 4 warsztaty, 1 na 3lvl, pozostałe na lvl2) to prosiłbym o PW na E1400 skierowane do mojej osoby. Naprawdę ciężko jest z tą komunikacją gdy ktoś pisze nie koniecznie ważną informację do gildii, dostaje się  raporty z rozbudowy czy multum innych informacji i potrzeba sporo czasu na rozszyfrowanie wszystkich wiadomości.

Offline

 

#4 2010-07-26 22:26:26

 Szamatin

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie Saxoni

Namówiłeś mnie
Zapraszam do wspólnej gry

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.allinone.pun.pl www.inni.pun.pl www.fantasypremiership.pun.pl www.pokemon-rpg.pun.pl www.skrunowo.pun.pl